دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر آموزش و ساخت پرتال

مطالب دیگر:
📜تحقیق درباره بهداشت تغذیه📜تحقیق درباره بیلبورد📜تحقیق درباره پرت در برنامه ريزي و مديريت📜تحقیق درباره پرخاشگري تماشاگران در ورزشگاهها📜تحقیق درباره پردازشگري ديجيتال يا (DSP)📜تحقیق درباره پرورش شتر مرغ📜تحقیق درباره پرورش کاهو در باغچه خانه📜تحقیق درباره خربزه و خرج کرد آن📜پاسخ کار در کلاس و پرسش های کاروفناوری هفتم پودمان 2 کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات📜تحقیق درباره بند 20 ماده 55 قانون شهرداريها 📜تحقیق درباره كنترل كيفيت و گواهي بذر📜تحقیق درباره كوبیسم 📜تحقیق درباره كومارين📜تحقیق درباره كيفيت آب و آلودگي هاي آن📜تحقیق درباره گزارش كار شيمي عمومي يك📜تحقیق درباره گزارش کارآزمایشگاه فیزیک📜تحقیق درباره گزيده اي از آئين نامه هاي حفاظت و بهداشت كار در كارگاهها📜تحقیق درباره گلخانه ها📜تحقیق درباره گندم📜تحقیق درباره گياهان مورد استفاده در باغ 📜تحقیق درباره لیپیدها📜تحقیق درباره ليزر📜تحقیق درباره لینوکس📜تحقیق درباره مارماهی📜تحقیق درباره ماشين برداشت غلات كمباين
دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر آموزش و ساخت پرتال , دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر, ساخت پرتال,کارآموزی ,گزارش کارآموزی کامپیوتر ,کارورزی , دانلود کارآموزی ,دانلود گزارش کارآموزی ,دانلود گزارش کار , خرید گزارش کارآموزی کامپیوتر , خرید گزارش,,,|39006417|qos
در این پست قصد معرفی فایل دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر آموزش و ساخت پرتال را داریم با ما همراه باشید.

آشنایی با محیط کار:
شرکت رفان یک شرکت تولید کننده قفل و دستگیره می باشد.که من در قسمت اداری و کامپیوتری ان مشغول به کار بودم.وظیفه من در این شرکت ابتدا اموزش ساخت و در نهایت ساخت پرتال بود که به سرپرستی اقای مهندس محمد تهرانی انجام شد.محل کار اموزی در میدان افسریه کوچه شرکت واحد کوچه باسکول پلاک 2 واقع شده است.

مقدمه :
بهبود و ايجاد اصلاحات در اداره حکومت ها و بخش دولتي موضوعي اساسي در دنياي تجارت امروزاست. لزوم پاسخ گويي به تغييرات ناشي از جهاني شدن، امور اقتصادي و تجارت جهاني، گسترش جوامع و انتظارات مشتريان به ويژهً با پيشرفت هاي دو دهة ي اخير در زمينه فناوري اطلاعات، روندي تکاملي در کشورهاي مختلف پاگرفته است. سرعت اين تغيير و تکامل در کشورهاي مختلف متفاوت است. اين تکامل دربرگيرنده طيف وسيعي از اهداف و چشم اندازها جهت بهبود عملکرد دولت ها در زمينه هاي قوانين و مقررات، شفافيت در اداره حکومت ها، سازندگي و مشارکت عمومي است.
پيشرفتهاي انجام گرفته در زمينه فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT)، در راستاي جامعه اطلاعات تغييرات زيادي در انتظارات شهروندان، ساختار سازمان ها، فرهنگ، علوم و فرآيندهاي کاري ايجاد نموده است. دولت ها به دنبال به کارگيري ابزارها و راهکارهاي مبتني بر (ICT) جهت پاسخگوئي به نياز شهروندان هستند.
تاثير دولت الکترونيکي به طور ساده اداره بهتر کشور با افزايش بازدهي سياست هاي دولت، ارتقاء سرعت و کيفيت خدمات دولتي، تعاملات بيشتر با شهروندان و افزايش بهره وري کليه فرآبندهاي دولتي است.
حال دولت الکترونيکي يکي از مهم ترين محورهاي کاربرد فناوري اطلاعات و ارتباطات در دنيا است. اين اهميت در کشور ما که دولت بزرگ ترين بنگاه اقتصادي و نهاد فرهنگي است، به مراتب بيشتر است. در تعريف دولت الکترونيکي مي توان گفت که: دولت الکترونيکي به معناي به کارگيري فناوري اطلاعات و ارتباطات در بخش هاي مختلف دولت، به منظور افزايش بهره وري و ارتقا سطح خدمات رساني است.
پورتال چیست؟
عبارت پرتال به معنى درگاه و در مى باشد . درحقیقت وظيفه يك سايت پرتال جمع آورى اطلاعات از منابع مختلف و ايجاد يك درگاه واحد براى دسترسى به كتابخانه اى از اطلاعات و خدمات دسته بندى و اختصاصى شده مى باشد . پرتال ها با اين هدف ايجاد
مى شوند كه كاربران اينترنت بتوانند گردش خود را در اينترنت از طريق يك مدخل مدرن و ساختيافته شروع نموده و هر موقع كه اراده كنند بدون هيچ مشكلى به نقطه شروع بازگردند .


فهرست مطالب:
فصل اول
آشنایی با محیط کار
فصل دوم
مقدمه
پرتال چیست؟
تاریخچه پرتال
جنبه های کار کردی یک پرتال
معماری پرتال
مزایای پرتال سازمانی؟
تفاوت پرتال سازمانی با وب سایت؟
مردم به پرتال اعتماد ندارند
منابع


این فایل کاملا ویرایش شده و شامل : صفحه نخست ، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد و با فرمت ( word ) در اختیار شما قرار می گیرد .